رد کردن لینک ها

اولین نشست آموزشی- توجیهی اداره حفاظت فیزیکی دانشگاه برگزار شد

اولین جلسه آموزشی- توجیهی اداره حفاظت فیزیکی دانشگاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین زارعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، آقای ایراندوست مدیر حراست و همکاران انتظامات ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۲۶ شهریور در اتاق جلسات دانشکده علوم انسانی برگزار شد.

در این جلسه آقای ایراندوست مدیر حراست دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های بی دریغ پرسنل انتظامات اظهار داشت: ما قصد داریم برای بهتر دیده شدن جنبه اجتماعی حراست به سمت حراست اجتماعی حرکت کنیم؛ همچنین ایشان از پرسنل انتظامات خواست که با هوشیاری و تیزبینیِ همراه با متانت در جهت نیل به اهداف حراست قدم بردارند و بر تکریم دانشجویان بخصوص دانشجویان جدیدالورود و تعامل با اساتید ، کارکنان و دانشجویان تأکید کردند.

وی افزود: یکی از وظایف مهم انتظامات صیانت از دانشجویان بوده و ما در این راستا تلاش کنیم فضایی آرام و امن ایجاد نماییم.

در ادامه این نشست حجه الاسلام و المسلمین زارعی مسؤول هاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تقدیر از زحمات مجموعه حراست دانشگاه به ویژه کارکنان و پرسنل اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات با استفاده از آیات و روایات و به فراخور نوع خدمت همکاران انتظامات به بیان مطالبی پیرامون خوش خلقی، مردم داری و بحث امر به معروف و نهی از منکر پرداختند.

پس از سخنان ایشان آقای صادقی رئیس اداره حفاظت فیزیکی و آقای زارعی مسؤول انتظامات دانشگاه مطالبی را در خصوص توجیه و شرح وظایف عمومی و اختصاصی انتظامات بیان داشت.

تودیع و معارفه مسؤولان شیفت انتظامات دانشگاه پایان‌بخش این مراسم صمیمی بود.